Festyn z okazji Dnia Dziecka w ROD im. Michała Drzymały
13 cze, 2010 | Autor: D.Wajs | Kategoria: Kultura i rozrywkaWczoraj na terenie ogrodu działkowego w Rakoniewicach odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka.
Udaną imprezę zorganizował zarząd ROD przy współudziale działkowców. Była muzyka, napoje, słodycze i kiełbaska z grilla.
Zanim jednak przystąpiono do konsumpcji, dzieci musiały wykazać się sprawnością fizyczną i umysłową. Rywalizowano m.in. w biegu w workach, przeciąganiu liny, na skakance, a także przy rozpoznawaniu kwiatów. Na zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały nagrody ufundowane przez sponsorów.
Komu nie powiodło się w bezpośredniej rywalizacji mógł liczyć na szczęście uczestnicząc w grze o nazwie koło szczęścia.
Urozmaiceniem tegorocznego festynu był występ dzieci z rakoniewickiego przedszkola pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Pro ekologiczna inscenizacja została nagrodzona licznymi brawami.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z FESTYNU
Źródło: www.rodrakoniewice.blogspot.com


